<

 

בחירת מזון החתולים הטוב ביותר
עבור חיית המחמד שלכם

חתולים יכולים להיות אכלנים בררנים, לכן Hill's עושה מאמצים רבים כדי לספק תזונה איכותית ומאוזנת שהם לא יוכלו לעמוד בפניה. בדקו את מבחר המזון לחתולים שיש לנו להציע לחבר הפרוותי שלכם.

עושים את הבחירה הנכונה

ישנם מספר דברים שכדאי לזכור בעת בחירת המזון הטוב ביותר לחתול שלכם. התחילו עם שלושה משיקולי המפתח הללו כדי לוודא שאתם מעניקים מענה לצרכים התזונתיים הפרטניים שלהם.

1

גיל החתול שלכם

החתול שלכם חגג יום הולדת שנה? יום הולדת שביעי? ככל שחתולים מתבגרים, הם זקוקים למזון שמתאים לגילם. מגוון מוצרי המזון של Hill's יכולים להעניק לגור החתולים שלכם, לחתול הבוגר או לחתול המבוגר (בן 7 ומעלה) את התזונה שהוא זקוק לה.

גורי חתולים (מתחת לגיל שנה)

מזון לגורי חתולים נוצר במיוחד עבור אורח חייהם השובב, כדי לתת מענה לצורך האנרגתי הגבוה שלהם ולתמוך בהתפתחות בריאה.

גלו עוד על מגוון מוצרי המזון לגור חתולים

חתולים בוגרים (1-7 שנים)

מזונות לחתולים בוגרים מאופיינים באיזון הנכון של חומרים מזינים - לא יותר מדי, לא מעט מדי - כדי לתמוך בצרכים התזונתיים היומיומיים של החתול.

גלו עוד על מגוון מוצרי המזון לחתול בוגר

חתולים מבוגרים (גילאי 7+)

ככל שהחתול שלכם יתבגר, הוא יזדקק לתמיכה מיוחדת כדי להפחית את הסיכון לבעיות בכליות, בעיות בתנועתיות ומצבים אחרים הקשורים לגיל.

גלו עוד על מגוון מוצרי המזון לחתול בגילאי 7+

2

דרישות תזונתיות

האם ריח הפה של החתול שלכם מאתגר בצורה יוצאת דופן? אולי שמתם לב שהוא העלה כמה קילוגרמים יותר מדי? עבור כל בעייה שבה תבחינו, המזון הטוב ביותר לחתולים הוא זה שיעזור לו להרגיש הכי טוב.

תזונה שכל חתול זקוק לה

האם ריח הפה של החתול שלכם מאתגר בצורה יוצאת דופן? אולי שמתם לב שהוא העלה כמה קילוגרמים יותר מדי? עבור כל בעייה שבה תבחינו, המזון הטוב ביותר לחתולים הוא זה שיעזור לו להרגיש הכי טוב.

מתמיכה בבריאות ובחיוניות יומיומית, ועד מתכונים ייחודיים עם מרכיבים טבעיים, תוכלו למצוא מזון לחתולים של Hill's שמתאים לצרכים של החתול שלכם, כמו גם לצרכים שלכם.

 • - ניהול משקל
 • - בקרת כדורי שיער
 • - מזון מותאם לחתול ביתי
 • - בית מרובה חתולים
 • - בריאות הפה והשיניים
 • - תמיכה ברמת האנרגיה

גלו עוד על Science Plan

תזונה ייעודית לתמיכה בצרכים בריאותיים מסויימים

רק בגלל שלחתול יש מצב בריאותי מסויים, זה לא אומר שהוא לא יכול ליהנות מחיים ארוכים ומאושרים. מגוון מוצרי המזון לחתולים Prescription Diet מספק תזונה מוכחת קלינית אשר מגובה על ידי צוות וטרינרים, תזונאים, מדעני מזון ומומחים סנסוריים:

 • - תמיכה במערכת העיכול
 • - תמיכה בכליות
 • - תמיכה בדרכי השתן
 • - תמיכה בסטרס
 • - תמיכה בבלוטת התריס
 • - תמיכה בניהול גלוקוז

התייעצו עם הווטרינר שלכם באופן קבוע כדי לוודא שהחתול שלכם מקבל את התזונה שהוא זקוק לה.

גלו עוד על Prescription Diet

3

צורות הגשה

לפעמים צורת ההגשה היא זו שחשובה. זו הסיבה שיש לחברת Hill's מגוון אפשרויות ומרקמים שאי אפשר לעמוד בפניהם - כדי שהחתול שלכם יוכל ליהנות בדיוק מהמזון המתאים.

כופתיות מזון לחתולים

כל כופתית מזון יבש מעוצבת כך שתתאים לגודל ולצורת הפה של החתול, כדי שיוכל ליהנות מהאוכל שלו. אנו מבטיחים מרקם נעים ומבחר טעמים שנבחרו על ידי החתולים חדי ההבחנה שעוזרים לנו במרכז התזונה שלנו לחיות מחמד.

 

גלו עוד על מגוון המזון היבש לחתולים

מזון רטוב לחתול

בפתיחת החלק העליון של כל מזון בשימורים או בפאוץ לחתולים של Hill's, תגלו שהעמסנו כל מתכון עם מרכיבים בריאים, מרקם נימוח ורטבים מפתים שיגרמו לחתול שלכם לשמוע את הקריאה לארוחה שלו. פנקו את החתול שלכם באחת מהארוחות הללו.

גלו עוד על מגוון המזון הרטוב לחתולים


 

מצאו מזון לחתולים של הילס על פי מותג

 

Hill’s Science Plan Feline Adult Light Chicken


המזון Hill’s Science Plan Feline Adult Light Chicken לחתולים בוגרים עוזר לשמור על המשקל האידיאלי. מתכון עם נוגדי חמצון מוכחים קלינית ורמה גבוהה של L-קרניטין יעזור בתהליך הפיכת שומן לאנרגיה. מיועד להאכלה יומיומית.

למידע נוסף איתור חנות

טיפול בחתול שלכם

מאמרים וכלים

מרכז הטיפול בחיות המחמד