<

החברה שלנו

המשימה שלנו

לעזור להעשיר ולהאריך את מערכת היחסים המיוחדת בין אנשים וחיות המחמד שלהם

החזון שלנו

להפוך את התזונה לאבן פינה ברפואה וטרינרית

הפילוסופיה שלנו

אנחנו מאמינים שכל בעלי החיים - מחיית המחמד שלכם ועד חיות המחמד המצויות תחת אחריותנו וטיפולנו - צריכים לקבל טיפול הולם ויחס אוהב לכל אורך חייהם

ד"ר-מארק-מוריס-האב.

ההיסטוריה שלנו

השראה מכלב נחייה

בסוף שנות ה-30, מוריס פרנק, צעיר לקוי ראייה, ערך מסע ברחבי ארה"ב עם כלב הנחייה שלו, באדי, לקידום פרוייקט כלבי הנחייה של ®Seeing Eye. אך באדי, רועה גרמני, סבל מכשל כילייה ואדון פרנק ביקש את עזרתו של ד"ר מארק מוריס האב.

ד"ר מוריס האמין שהמחלה של באדי נובעת מתזונה לקויה, לכן הוא פיתח מזון חדש לחיות מחמד עם אשתו, לויס מוריס, במטבח ביתם הפרטי.

קראו עוד

ד"ר-מארק-מוריס- האב-עם-כלב

המורשת שלנו

ד"ר מארק מוריס האב

נולד ב-1901. ד"ר מוריס היה איש חזון בתחום התזונה הקלינית. הוא האמין שניתן להשתמש בתזונה כדי לשפר את חייהן של חיות מחמד במצבים בריאותיים מסוימים.

ד"ר מארק מוריס ג'וניור

בנו של ד"ר מארק מוריס האב המשיך את המורשת שאביו החל בתחום תזונת חיות המחמד ונחשב לאבי התזונה הבריאותית עבור בעלי חיים קטנים.

וטרינר-מחזיק-חתול אפור.

המחויבות שלנו לרווחת בעלי החיים

אנחנו מאמינים שטיפול איכותי בחיות מחמד כולל תזונה, טיפול וטרינרי, פעילות גופנית יומיומית והמון אהבה. כל חיות המחמד ב-Hill's Pet Nutrition נמצאות בסביבה כזו.

אנחנו משתמשים רק בשיטות רחומות ולא פולשניות, הנדרשות לפיתוח טכנולוגיה תזונתית כך שכלבים וחתולים ברחבי העולם יחיו חיים ארוכים ובריאים יותר.

קראו עוד

קיימות

 


Hill's  מחויבת לקיימות בהיבטים רבים. מחויבות רחבה שאינה עבור חיות מחמד בלבד, אלא כוללת בתוכה היבטים של חברה, כלכלה וסביבה.קראו עוד

נוגע בחתול אפור

מעורבות בקהילה

השותפות של Hill's לתזונה בבתי מחסה לחיות ממחמד

המחוייבות שלנו לחיות מחמד מושרשת עמוק בקהילה שלנו. לכן, Hill's Pet Nutrition תומכת בבתי מחסה לחיות מחמד ומסייעת באספקת מזון Hill's Science Plan עבורם. השותפות בתזונת בית המחסה מסייעת למצב בריאותן של חיות המחמד במקום ומקדמת אימוץ מהיר יותר.