<

תזונה מבוססת מדע

 

Hill’s Brand Horizon

אנו מובילי הדרך במגוון רחב של תחומים מדעיים, כדי לייצר את המזון האיכותי שחיית המחמד שלכם ראויה לקבל

אנו מאמינים שמדע הוא הדרך הטובה ביותר להעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר. טרנדים באים וחולפים, אך השקפת העולם התזונתית שלנו היא שהמדע מוביל את הדרך, ליצירת מזון מתקדם לחיים הטובים ביותר לחיית המחמד שלכם

מונעים על ידי הצרכים של חיית המחמד שלכם

חדשנות אמיתית אינה רק כוונה, ולכן Hill’s מעסיקה למעלה מ-220 וטרינרים, תזונאי חיות מחמד מוסמכים ומדעני מזון כדי להבין מה צריכה חיית המחמד כדי לחיות את החיים הארוכים והמאושרים ביותר. אנחנו יודעים שאין קיצורי דרך, אז תחילה אנו שואלים "מה אם?" ואחר כך מחפשים מחקרים קליניים המאשרים תוצאות שתוכלו לסמוך עליהם. כשדפוסים ותגליות מופיעים, מתחילה פריצת דרך.

אייקון החומרים המונעים על ידי מדע

רכיבים מונחי מדע

ההשפעות התזונתיות הגדולות ביותר מתחילות בפרטים הקטנים ביותר. עיכול בריא, עצמות חזקות ופרווה יפה הם תוצאות של שילוב רכיבים ונוטריינטים שנבחרו בקפידה.

קערת מזון רטוב עם מרכיבים מודגשים

 תמונת הרכיבים מיועדת להמחשה בלבד. תכולת הרכיבים משתנה בהתאם למוצר.

בחירת הרכיבים מתחילה בהבנה מעמיקה של חיות מחמד ושל הצרכים התזונתיים הפרטניים שלהן. אנו בוחרים את השילובים הטעימים ביותר שבנוסף מספקים את היתרונות התזונתיים הטובים ביותר לחיות מחמד בכל גיל, גודל וצורך.

כל מזון מיוצר כך שלא ניתן יהיה לעמוד בפניו (כפי שהוכח על ידי צוות הכלבים והחתולים שלנו במרכז התזונה לחיות מחמד).

 אייקון ביולוגיה מנבא

מדע פורץ דרך יוצר תזונה פורצת דרך

בין אם זה עוזר לחיות מחמד לשרוף שומן במקום לאחסן אותו, או עוזר לחיות מחמד מבוגרות להרגיש צעירות שוב, זו הגישה המדעית העקבית שלנו שיוצרת תזונה שאינה דומה לאף מותג מזון אחר לבעלי חיים.

מובילים בביולוגיה שמנבאת צרכים עתידיים

על פי המדע, לביולוגיה של חיית המחמד שלכם יש חשיבות כאשר מדובר בבריאותה. דוגמה אחת לכך היא המחקר המתמשך שלנו על האופן שבו תזונה יכולה להשפיע על הביטוי הגנטי של חיית המחמד כדי לעזור לה לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר.

תצלום של אישה עם חתול על ברכיה

משקל

ערכנו מחקר מקיף על חיות מחמד עם עודף משקל ועל חיות מחמד בריאות כדי לבודד רכיבים שעוזרים לחיות מחמד לשרוף שומן באופן טבעי בצורה יעילה יותר. למעלה מ-70% מחיות המחמד ירדו במשקל תוך 10 שבועות כשאכלו את המזון שלנו לשמירה על משקל.

תצלום של אדם יושב בדשא עם כלב

הזדקנות

כשאנו משווים את הביטוי הגנטי של חיות מחמד צעירות לזה של חיות מחמד מבוגרות יותר, ניתן להבין כיצד הביולוגיה שלהם משתנה לאורך זמן. מחקר זה מאפשר לנו ליצור תזונה המותאמת לביולוגיה של הכלב המבוגר שלכם, העוזרת לשפר את יכולתו היומיומית לבצע פעילויות שגרה.

סמל המיקרוביום של חיות המחמד

הבנת הבריאות של חיית המחמד - מבפנים כלפי חוץ

סיבי פרה ביוטיקה מזינים את חיידקי המעיים ויכולים להשפיע על בריאותה הכללית ועל רווחתה האישית של חיית המחמד. לאחר שנים של מחקר, מומחים ב-Hill’s קבעו שהמיקרוביום במעיים משפיע לא רק על בריאות העיכול, אלא גם על הבריאות הכללית.

Hill's מציבה את בריאות המיקרוביום בחזית התמיכה במערכת העיכול ועובדת לקדם באופן טבעי צואה בריאה באופן סדיר תוך שחזור האיזון של המיקרוביום הייחודי לחיית המחמד.

+ActivBiome

טכנולוגיית +ActivBiome של Hill’s כוללת תערובת ייחודית של פרה ביוטיקה להזנה מהירה של מיקורביום המעי בחיית המחמד לבריאות העיכול ורווחה אישית.

אייקון החומרים המונעים על ידי מדע

מומלץ על ידי מומחים

כשמדובר בחיית המחמד שלכם, הווטרינר/ית שלכם הוא המקור הטוב ביותר למידע ולטיפול. המשוב שלהם עוזר לנו לשמור ולשפר את פורמולות המזון שלנו, לכן וטרינרים רבים ממליצים ומאכילים את חיות המחמד שלהם במוצרי מזון של Hill's.

תמונה של עובדת המרכז לתזונאי חיות מחמד ללטף חתול

חוויה של טעם ומראה

הגישה מבוססת המדע שלנו הופכת את הארוחה של חיית המחמד לאירוע מספק שלא ניתן לעמוד בפניו.

תצלום של מדען המבטיח איכות בסביבה סטרילית

מוצר שאתם יכולים לבטוח בו

גלו כיצד אנו מבטיחים שהמזון לחיות המחמד שלכם עומד בדרישות הגבוהות ביותר לתזונה, בטיחות וטעם.