<

האם ההרגלים הרעים של הכלב שלכם פוגעים בקיבה שלו?

פורסם על ידי
דקות קריאה

מצאו את המזון האידאלי לחיית המחמד שלכם

מצאו את המזון האידאלי לחיית המחמד שלכם

כלבים הם סקרנים וקצת זבלנים מטבעם. יכול להיות שהם מרחרחים ואוכלים כל מיני דברים שאסור להם - אוכל מקולקל, פגרים מתפרקים, חטיפים אנושיים זרוקים ולעתים אפילו את הצרכים של בעלי חיים אחרים.

באופן לא מפתיע, הרגלים רעים אלה יכולים להוביל לבעיות בטן עם הקאות ושלשולים בסבירות גבוהה. בעוד שמחלה, צואה עם דם או צואה מימית עשויים להטריד את הכלב ואת הבעלים כאחד, הסימנים הללו חולפים בדרך כלל מהר יחסית. אם הכלב שלכם אוהב לשוטט בפחי האשפה המקומיים, או הולך עם אפו על המדרכה בתקווה לחטוף שארית טעימה, ייתכן שתצטרכו לנקוט בפעולה, מכיוון שסוג זה של זיבול יכול להוות טריגר לכל מיני הפרעות עיכול. שימוש במחסום על הפה והאף או תרגול של קריאה לכלב שלכם להרים את ראשו יכולים לעשות הבדל גדול.

האכלה במזון לחיות מחמד באיכות טובה, שמירה על שגרה ושליטה בכמות שאתם מאכילים, כולם יכולים לעזור בכל הנוגע לשמירה על בריאות מערכת העיכול.

בחלק מהכלבים, הפרעות העיכול עלולות להפוך לבעיה יותר ארוכת טווח. זה יכול לנבוע ממספר דברים כמו אי סבילות למזון, מחלת מעי דלקתית או מחלה אחרת כמו בעיה בכבד שגורמת גם להפרעות עיכול. עבור כלבים עם בעיות כאלו שנמשכות זמן רב, ייתכן שניתן יהיה לשמור על תפקוד העיכול שלהם בשליטה על ידי האכלה במזון ממגוון Hill’s Prescription Dietהמותאם במיוחד למצבם. בקשו מהווטרינר שלכם להמליץ על המזון המתאים ביותר לתמיכה בהפרעת העיכול של חיית המחמד שלכם או בבעיה הבסיסית.

מאמרים נוספים

מאמרים נוספים