<

מחקר וחדשנות ב-Hill's

יש לנו מערכת יחסים מיוחדת עם וטרינרים

ב-Hill’s מועסקים יותר מ-220 וטרינרים, תזונאים בעלי דוקטורט ומדעני מזון שפועלים כל יום ברחבי העולם על מנת ליצור מוצרים חדשים ולשפר את אלה הקיימים, כדי לעזור לחיית המחמד שלכם לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר. המדענים של Hill's כותבים יותר מ-50 עבודות מחקר ופרקים בספרי לימוד בכל שנה, ומלמדים בבתי הספר המובילים לרפואה וטרינרית ברחבי העולם, כך שאנחנו יכולים להשקיע את הידע והניסיון שלנו בכל מזון של Hill's עבורכם.

המזון שלנו עבור כלבים וחתולים פותח ליצירת מאזן אופטימלי של נוטריינטים וטעם טוב. אנחנו יודעים שהתזונה הטובה ביותר לחיית המחמד שלכם לא רק עונה על הצרכים התזונתיים שלה, אלא גם נמנעת מחומרי תזונה עודפים, כמו שומן ומלח, שעלולים להזיק לאורך זמן.

ההשקעה ארוכת הטווח של Hill's בלמידה, בטכנולוגיה ובמדענים מוכשרים, עזרה לנו לפתח מוצרים חדשניים מובילים בתעשייה, כולל את המגוון הרחב ביותר של מוצרי מזון קליני לחיות מחמד חולות, חיות בסיכון וחיות בריאות. רווחת חיות המחמד היא הפרס שלנו.

המרכז של Hill's Pet Nutrition בטופיקה, קנזס, הוא מרכז מתקדם שמייצג את המחויבות שלנו לשיפור הבריאות של חתולים וכלבים. בנוסף לצוות של וטרינרים ושל בעלי תואר מומחיות בתזונה וברפואה פנימית,יש לנו גם צוות של בעלי חיים. חברי הצוות הפרוותיים שלנו מעמידים את המוצרים שלנו במבחן, ומבטיחים שבעלי חיים יקבלו את המזון המזין והטעים ביותר האפשרי. בתמורה, אנחנו נותנים להם כל מה שבעל חיים יכול לבקש, כולל אזורי מגורים נקיים ונעימים, אזורי התעמלות, מסלול ריצה והרבה חברים, אנושיים וחייתיים. לכל חיה יש צוות מסור משלה וביניהם מתפתח קשר חזק של אמון, ממש כמוכם וכמו חיית המחמד שלכם. למדו עוד על המחויבות שלנו לרווחת בעלי החיים.

כתוצאה מכך, המוצרים שלנו זוכים לאמון של מיליוני בעלים של חיות מחמד מאז 1939, וכיום, אינספור וטרינרים ממליצים ומאכילים את חיות המחמד שלהם במוצרי המזון של Hill's; יותר מכל מותג אחר של מזון לחיות מחמד.