<

המחויבות של Hill's לרווחת בעלי החיים

המחויבות של Hill's לרווחת בעלי החיים

המחויבות של Hill's לרווחת בעלי החיים

אנחנו מאמינים שטיפול איכותי בחיות מחמד כולל תזונה מיטבית, טיפול וטרינרי, פעילות גופנית יומיומית וסביבה מעשירה עם הרבה אהבה. כל חיות המחמד ב-Hill's Pet Nutrition נמצאות בסביבה כזאת. אנחנו משתמשים רק בשיטות רחומות ולא פולשניות הנדרשות לפיתוח טכנולוגיה תזונתית כך שכלבים וחתולים ברחבי העולם יחיו חיים ארוכים ובריאים יותר. פריצות הדרך שלנו בתזונה לחיות מחמד הן חסרות תחרות בענף. מוניטין החברה נקנה לה בזכות עמידה קבועה בסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר.

כל יום אנחנו מוכיחים שטכנולוגיה מדעית איכותית וטיפול אוהב בבעלי חיים הולכים יד ביד על מנת לשפר את הבריאות של בעלי החיים. לכן Hill's תומכת רק במחקרים בהם מתקיים טיפול אחראי ואיכפתי של בני האדם כלפי כלבים וחתולים. כל המחקרים שמתבצעים או נתמכים על ידי Hill's - בין אם במרכז של Hill's Pet Nutrition או בחוץ בבתי הלקוחות, בתי ספר וטרינריים או במקום אחר - חייבים לעמוד במדיניות הקפדנית של Hill's שמופיעה להלן על מנת להבטיח תנאים הולמים לבעלי החיים:

  • Hill's לא משתתפת במחקרים שמסכנים את בריאותם של כלבים וחתולים. כל המחקרים שנתמכים על ידי Hill's מתוכננים כך שישמרו וישפרו את בריאות בעלי החיים. לא יתבצע אף מחקר על כלבים או חתולים שדורש המתת חסד.
  • כאשר אנו חוקרים תהליכי ספיגה, הפצה, איחסון, שימוש ושיחרור של נוטריינטים בגוף של כלב או חתול, אנחנו משתמשים רק בשיטות מחקר שהן המקבילה הווטרינרית למחקרים תזונתיים או קליניים בבני אדם. Hill's לא תומכת או מבצעת מחקרים שגורמים לכאב או פוגעים בכלבים או בחתולים. הדבר מתבסס על האמונה שמה שכואב לבני אדם כואב גם לכלבים וחתולים.
  • אנו מבצעים מחקרים רק אם יש לנו הוכחות משכנעות שאנחנו יכולים לשפר את הבריאות והרווחה של בעלי החיים. מחקרים אלה מובילים לעתים קרובות לממצאים תזונתיים פורצי דרך, ומשפרים את חייהם של מיליוני כלבים וחתולים.
  • אנחנו תמיד שואפים למצוא דרכים לצמצם את ההסתמכות על מחקר בבעלי חיים. חלק גדול מהכלבים והחתולים שמשתתפים במבחני ההאכלה שלנו משתתפים במבחנים מתוך ביתם הפרטי. הווטרינרים ויועצי התזונה שלנו מיומנים בפיתוח שיטות שמדמות מערכות של בעלי חיים. למשל, פיתחנו ופרסמנו נוסחה מתמטית, המבוססת על פרופיל תזונתי של האוכל, שחוזה באופן מדויק את רמת ה-pH בשתן של חתולים או כלבים מבלי לבצע בדיקות על בעלי חיים.
  • על מנת להבטיח לבעלים של חיות המחמד שהאוכל הייעודי שלנו בטוח ויעיל, אנחנו תומכים במחקרים שעושים שימוש בחיות מחמד שסובלות ממצבים או ממחלות שהתרחשו באופן טבעי. אנחנו לא משתתפים במחקרים בהם משתמשים בשיטות כירורגיות או לא כירורגיות על מנת ליצור או לדמות מחלות.
  • מרכז Hill's Pet Nutrition וכל המפעלים החיצוניים בהם Hill's תומכת חייבים לעמוד או להתעלות על התקנים הרגולטוריים בתעשייה לטיפול בחיות מחמד. עבור כל המחקרים שמתבצעים במתקנים חיצוניים, אנחנו ממנים ומממנים צוות תומך עבור בעלי חיים, שאחראי לוודא שכל בעל חיים מקבל טיפול רחום, הכולל באופן מרכזי שגרת פעילות גופנית וסביבה חברתית עשירה.
  • אנו מפרסמים את תוצאות המחקרים על מנת לקדם את הידע על טיפול תזונתי ועל מנת למנוע חזרה מיותרת על מחקרים שכוללים כלבים וחתולים.
  • Hill's משתמשים רק בנתונים ממחקרים של בעלי חיים שמופיעים בציבור, בין אם פורסמו בעבר או שהתבצעו תחת המדיניות הגלובלית לרווחת בעלי חיים.