<

האם זה בטיחותי להאכיל את חיית המחמד שלי במזון נא?

כשאתם מסתכלים על השיניים החדות של חיית המחמד שלכם, מזון נא יכול להיראות כתשובה הגיונית לצרכים התזונתיים שלה - ממש כמו זאבים, נכון? אבל הכלב שלכם אינו זאב, ומה שלמדנו מהמדע הוא שמזון נא אינו מציע יתרון תזונתי מוכח על פני אוכל מבושל. בין אם העוף מבושל או לא, הגוף של חיית המחמד שלכם יגיב אליו אותו הדבר - עם זאת, לא תמיד בשר נא יהווה פתרון בטיחותי.

העובדה היא שחיות המחמד שלכם אינן מוגנות יותר מפני סלמונלה ובפני מחלות אחרות המועברות על ידי מזון בהשוואה לתינוק, לילד או אפילו בהשוואה אליכם. לכן, האכלת חיות מחמד במזון נא או BARF (עצמות ומזון נא - אינם מתאימים מבחינה ביולוגית לחיית המחמד שלך), אינה נתמכת על ידי אף ידע ביולוגי עדכני ואינה מומלצת.

הנה כמה דברים שבעלי חיות מחמד שכוונתם טובה לפעמים לא חושבים עליהם, כאשר הם מאכילים את חיות המחמד שלהם במזון נא:

  • לחיית המחמד שלכם אין קיבה מברזל, בניגוד למיתוסים
  • חיות מחמד נוטות ללקק דברים - ילדים, רהיטים ועוד - מה שיכול להפיץ חיידקים
  • אי אפשר למדוד את החשק האינסטינקטיבי של כלב לבשר, אך כאשר ניתנת לו הבחירה, מחקרים מראים שחיות מחמד בוחרות במזונות עתירי שומן, ולא עתירי חלבון.

מחקרים מראים לנו שמזון נא מספק יתרונות מועטים, או אינו מספק יתרונות כלל לעומת בשר מבושל - ועם זאת יש בו סיכונים בריאותיים משמעותיים עבורכם ועבור בני משפחתכם, כולל חיית המחמד שלכם. אצלנו ב-Hill's, אנו מאמינים שלא כדאי להסתכן כאשר יש אפשרויות אחרות למזון לחיות מחמד. מעבר לכך, כלבים הם אוכלי כל עם גמישות רבה בסוגי המזון שהם יכולים וצריכים לאכול כדי לקבל תזונה אופטימלית.

אז למה כדאי לבחור במוצרי Hill’s על פני מזון נא עבור חיות המחמד שלכם?

  • מוצרי מזון Hill's מציעים לחיית המחמד שלכם את התזונה המאוזנת שהן צריכות, כולל פחמימות, סיבים, ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ועוד
  • מוצרי מזון Hill's תומכים בכך נתונים שנאספו במשך עשרות שנים ומחקרים שנעשו על הצרכים הביולוגיים של חיות המחמד
  • משמעות הדבר היא שחיות המחמד שלכם יכולות ליהנות מהיתרונות של מזון המיוצר באמצעות בדיקות מחמירות ותקני בטיחות
  1. Weese JS, Rousseau J, Arroyo L. Bacteriological evaluation of commercial canine and feline raw diets. The Canadian Veterinary Journal. 2005;46(6):513-516.
  2. Weese JS, Rousseau J. Survival of Salmonella Copenhagen in food bowls following contamination with experimentally inoculated raw meat: Effects of time, cleaning, and disinfection. The Canadian Veterinary Journal. 2006;47(9):887-889.
  3. Schlesinger DP, Joffe DJ. Raw food diets in companion animals: A critical review. The Canadian Veterinary Journal. 2011;52(1):50-54.