<

משפרים חיים ביחד

החיים פשוט טובים יותר כאשר הכלב שלכם בריא. לכן אנחנו משתפים פעולה עם הווטרינר שלכם כדי לספק את הפתרונות התזונתיים הטובים ביותר שיעזרו לכם לקיים חיים נורמליים ותוססים ביחד.

שותפות שעושה הבדל

לא משנה עם אילו בעיות בריאותיות הכלב שלכם מתמודד, שיתוף הפעולה שלנו עם וטרינרים מציב אותנו במעמד ייחודי למציאת פתרון. שאלו את הווטרינר שלכם כיצד מזון הכלבים Prescription Diet יכול לעזור לכלב שלכם לשמור על המשקל, התנועתיות, הכליות, מערכת העיכול, מערכת השתן ובריאות העור והפרווה.

מחקר תזונתי וחדשנות

כאשר אתם משלבים את הגישה המדעית שלנו לתזונה עם הניסיון של מעל 220 וטרינרים ותזונאים בעלי דוקטורט ברחבי העולם, רואים בבירור שאנחנו הרבה יותר מסתם יצרנים של מזון לחיות מחמד. אנחנו אוהבי בעלי חיים ופועלים ללא הרף על מנת ליצור שינוי בחייהם.

טעמים שאי אפשר לעמוד בפניהם

התזונה הטובה בעולם לא עוזרת אם הכלב שלכם לא אוהב לאכול אותה. חשוב לגרות אותו עם מרכיבים מתובלים, ארומה מורגשת וצורות ומרקמים מיוחדים שכלבים לא יכולים לעמוד בפניהם.

המחוייבות שלנו לאיכות

שקט נפשי הוא יקר ערך. לכן כל המזונות של Prescription Diet מכילים רק את חומרי הגלם הטובים ביותר ממקורות מהימנים. אנו מבצעים 5 מיליון בדיקות איכות ובטיחות בשנה במתקנים שלנו, וכן עוברים בהתנדבות בדיקות ע"י גורם שלישי כמעט מדי חודש, כדי להבטיח שאנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

היכן שתזונה ייעודית נולדה

זה התחיל בכלב נחייה אחד, החבר הטוב ביותר שלו ועם וטרינר בעל חזון. כך ד"ר מארק מוריס יצר תזונה ייעודית לפני למעלה מ-75 שנים. בכל יום מאז אנחנו פועלים כדי לשכלל אותה. אנחנו ממשיכים את המחוייבות שלו לחדשנות עם מוצרים פורצי דרך כמו מטבוליק, b/d ועוד.

 

Prescription Diet שימורי נזיד גורמה

 

אותה יעילות קלינית, בטעם גורמה שלא יוכלו לעמוד בפניו.

 

 

בריאות מערכת העיכול

בריאות מערכת העיכול

מכיל איזון אופטימלי של רכיבים תזונתיים לעיכול בריא.

המיקרוביום

המיקרוביום

גלו את החידושים בתמיכה בבריאות מערכת העיכול