<

התחלה חדשה
בכל נגיסה.הכל בזכות המדע

מגוון המוצרים לכלבים

תזונה קלינית התורמת לשינוי באיכות החיים

הכלב שלכם סובל מבעייה בריאותית וצריך תמיכה תזונתית מתאימה? וטרינרים ברחבי העולם ממליצים על מוצרי Hill's Prescription Diet, תזונה קלינית התורמת לשיפור באיכות החיים.

Packshot Urinary Care

בריאות דרכי השתן

אם הכלב שלכם סובל מבעיות בדרכי השתן, זה יכול להיות מצב מתסכל עבורו ועבורכם. פגישת ייעוץ במרפאה והתאמת תזונה ייעודית למצב, יכולה להיות צעד ראשון נהדר בדרך לשיפור. לחברת הילס קיים מגוון מוצרים לתמיכה בדרכי השתן, כולל המזון Prescription Diet c/d Multicare המסייע לניהול ולהפחתת הסיכון של אבני דרכי השתן הנפוצות.

Packshot Weight Management

שמירה על המשקל

מעל 55% מחיות המחמד סובלות מעודף משקל, ואפילו מספר קילוגרמים עודפים עלול להעלות את הסיכויים שלהם לסבול מבעיות בריאות. החדשות הטובות הן שתזונה מתאימה יכולה לעזור. בחברת Hill's קיימים מגוון פתרונות תזונתיים לניהול משקל הגוף, כולל המזון Prescription Diet Metabolic המסייע לכלבים לאבד משקל עודף באופן טבעי על ידי סיוע להפעלת המטבוליזם העצמי שלהם תוך כדי שמירה על תחושת השובע והסיפוק.

Packshot Kidney Care

בריאות הכליות

הפרעות של תפקוד הכליות הינם מצבים הדורשים טיפול מתמשך, אך ניתן לנהל אותם ביעילות בעזרת תזונה מתאימה. מגוון המוצרים לבריאות הכליות של Hill's יכול לעזור בייצוב מאזן הנוזלים והמינרלים בגוף, ולתמוך בתיאבון ובמסת השריר של הכלב שלכם.

Packshot Digestive Care

בריאות דרכי העיכול

אם לכלב שלכם יש הפרעת עיכול, זה לא נעים לאף אחד...התייעצו עם הוטרינר/ית לגבי מזון ממגוון המוצרים של Hill's לתמיכה בדרכי העיכול Prescription Diet digestive care, כדי לעזור לו להרגיש טוב יותר, מהר יותר.

Packshot Skin Sensitivities

בריאות העור

יש שתי סיבות עיקריות לכך שהכלב שלכם מתגרד - גורמים סביבתיים או רגישויות למזון. התאמת התזונה יכולה לעזור בניהול מצבי גרד, ולתרום לשיפור מראה העור והפרווה.

Packshot Other Conditions

מחלות נוספות

מגוון המוצרים הרחב של Prescription Diet מציע תזונה המגובה על ידי המדע, שעוזרת לכלבים הסובלים ממחלות נפוצות או פחות נפוצות, לחיות את החיים הטובים ביותר.

#ask-your-vet (anchor only visible for authoring)

veterinarian examining dog

להסבר והמלצה, שאלו את צוות המרפאה הווטרינרית שלכם.

בחירת המזון המתאים לא חייבת להיות משימה קשה. שוחחו עם צוות המרפאה הווטרינרית שלכם ושאלו כיצד מגוון מוצרי Prescription Diet יוכלו לעזור לכלב שלכם. אתם לא בטוחים היכן להתחיל? הורידו את השאלון.

שאלון    איתור מרפאה וטרינרית

Science Plan Dog

מחפשים תזונה מתאימה להאכלה יומיומית?

עזרו לכלב שלכם לחיות את החיים הטובים ביותר, עם מגוון מוצרי המזון Science Plan - תזונה מבוססת ביולוגיה בטעם נהדר, לכל שלבי החיים.

למידע נוסף על Science Plan

pet nutrition center (PNC)

השותפים הכלביים שלנו מאשרים

החל באנליזה של המרכיבים דרך אבטחת איכות ועד הטעם הנפלא, מעל 900 כלבים וחתולים במרכז המחקר Pet Nutirtion Center (PNC) עוזרים לנו בפיתוח מוצרי מזון מבוססי מדע המובילים לשיפור באיכות החיים.

אודות מרכז המחקר PNC

Vet Essentials Dog

Vet Essentials

כל מזון ממגון Vet Essentials מכיל 5 יתרונות תזונתיים חיוניים התומכים בצרכים הפרטניים של חיית המחמד שלכם. מגוון נוסחאות התזונה המאוזנות באופן מדוייק, מציע יתרונות ייחודיים שיעזרו לחיית המחמד שלכם לשמור על הבריאות בכל שלבי החיים שלה.
 

לצפייה במגוון מוצרי Vet Essentials