<

משפרים חיים ביחד

החיים הרבה יותר כיפיים כאשר החתול שלכם בריא. לכן אנחנו משתפים פעולה עם הווטרינר שלכם כדי לספק את הפתרונות התזונתיים הטובים ביותר שיעזרו לכם לקיים חיים נורמליים ותוססים ביחד.

שותפות שעושה הבדל

לא משנה עם אילו בעיות בריאותיות החתול שלכם מתמודד, שיתוף הפעולה שלנו עם וטרינרים מציב אותנו במעמד ייחודי למציאת פתרון. שאלו את הווטרינר שלכם כיצד מזון Prescription Diet יכול לעזור לשמירה על המשקל ובריאות הכליות, מערכת העיכול ומערכת השתן של החתול שלכם.

מחקר תזונתי וחדשנות

כאשר אתם משלבים את הגישה המדעית שלנו לתזונה עם הניסיון של מעל 220 וטרינרים ותזונאים בעלי דוקטורט ברחבי העולם, רואים בבירור שאנחנו הרבה יותר מסתם יצרנים של מזון לחיות מחמד. אנחנו אוהבי בעלי חיים ופועלים ללא הרף על מנת ליצור שינוי בחייהם.

טעמים שאי אפשר לעמוד בפניהם

התזונה הטובה בעולם לא משנה אם החתולה הבררנית שלכם לא אוהבת לאכול אותה. פנקו אותה עם מרכיבים מתובלים, ארומה מורגשת וצורות ומרקמים מיוחדים שחתולים לא יכולים לעמוד בפניהם.

המחוייבות שלנו לאיכות

שקט נפשי הוא יקר ערך. לכן כל המזונות של Prescription Diet מכילים רק את חומרי הגלם הטובים ביותר ממקורות מהימנים .אנו מבצעים 5 מיליון בדיקות איכות ובטיחות בשנה במתקנים שלנו, וכן עוברים בהתנדבות בדיקות ע"י גורם שלישי כמעט מדי חודש, כדי להבטיח שאנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. למדו עוד.

היכן שתזונה ייעודית נולדה

זה התחיל בכלב נחייה אחד, החבר הטוב ביותר שלו ועם וטרינר בעל חזון. כך ד"ר מארק מוריס יצר תזונה ייעודית לפני למעלה מ-75 שנים. בכל יום מאז אנחנו פועלים כדי לשכלל אותה. אנחנו ממשיכים את המחוייבות שלו לחדשנות עם מוצרים פורצי דרך כמו מטבוליק, b/d ועוד.

בריאות מערכת העיכול

בריאות מערכת העיכול

קל לעיכול על מנת להגביר את ספיגת הרכיבים התזונתיים.

המיקרוביום

המיקרוביום

גלו את החידושים בתמיכה בבריאות מערכת העיכול