<

האם צריכת חלבון מופרזת מזיקה לחיית המחמד שלי? 

בעוד שבעלי חיות מחמד רבים חושבים על טובתה של חיית המחמד שלהם כשהם מאכילים אותה במזון עם כמות מופרזת של חלבון, האמת המדעית לגבי חלבון קצת יותר מורכבת. למעשה, המדע מלמד אותנו שבכל הקשור לחלבון, יותר מדי יכול לפגוע - אפילו בבעלי חיים.

 

בצורה פשוטה: יותר חלבון לא נותן יותר שריר. צריכת חלבון מעבר לדרישה היומית (כן, יש להם דרישות יומיות), עלולה להשפיע לרעה על הכבד, הכליות ועל אוכלוסיית חיידקי המיקרוביום במעיים.

אי אפשר למדוד את החשק האינסטינקטיבי של כלב לבשר, אך כאשר ניתנת לו הבחירה, מחקרים מראים שחיות מחמד בוחרות במזונות עתירי שומן, ולא עתירי חלבון.

למעשה, הגוף של חיית המחמד שלכם יכול לעשות רק שני דברים עם יותר מדי חלבון:

  • להפוך אותו לפסולת
  • לאחסן אותו כשומן

לכן ב-Hill’s מאמינים שגם איכות וגם כמות החלבון חשובים לא פחות לתזונה האופטימלית של חיית המחמד שלכם. וזו הסיבה שאנו מוודאים שכל מזון מכיל את הכמות הנכונה של חלבון שחיות המחמד שלכם באמת צריכות - יחד עם פחמימות, סיבים, חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים אחרים כדי לתמוך בבריאות הכללית שלהם.

אז איזה שימוש נעשה בגוף בחלבון באיכות גבוהה?

  • הוא מתעכל בקלות ומשמש לבניית שרירים
  • הוא מספק רמות גבוהות של כל חומצות האמינו החיוניות, שהן אבני הבניין של חלבוני הגוף
  1. Meyer H, Kienzle E. Dietary protein and carbohydrates: Relationship to clinical disease. In: Proceedings. Purina International Nutrition Symposium, Orlando, FL, 1991: 13-26.