<

מציאת גור החתולים החדש שלכם: היכן לחפש

פורסם על ידי
דקות קריאה

מצאו את המזון האידאלי לחיית המחמד שלכם

מצאו את המזון האידאלי לחיית המחמד שלכם

חושבים לאמץ גור חתולים? ה- RSPCA לקח 29,432 חתולים רק בשנת 2019, ודיווחים כי חתולים וגורי חתולים נטושים היו זקוקים מאוד להצלה לאורך כל המגיפה. עם זאת, חשוב להיות מודעים לחלוטין לאחריות של טיפול בגור חתולים ולשקול היטב היכן ניתן לאמץ גור חתולים.

סלסלה מלאה בגורי חתוליםאפורים ולבנים

האם כדאי לאמץ גור חתולים?

הכנסת גור חתולים לביתכם היא התחייבות עצומה, לכן בדקו את השאלות החשובות האלה לפני שאתם עושה קופצים לזה.

 • האם הבית שלי מוכן לגור חתולים? גור חתולים רוצה לחקור כל סנטימטר בבית החדש שלו. הם ירצו לטפס על מדפי ספרים, לחקור חללים קטנטנים ולשחק עם כל מה שהם יכולים לשים עליהם את כפותיהם הקטנות. עליך להיות מוכנים ומסוגלים לבצע שינויים בכדי לשמור על ביטחון גור החתולים שלכם ועל ביתכם בשלמותו. עקבו אחרי הטיפים האלו להתאים את ביתכם עבור גורי חתולים.
 • האם משפחתי מוכנה לגור חתולים? יתכן שאתם מכניסים גור חתולים לבית עם ילדים קטנים או חיות מחמד אחרות. ילדים צעירים שמעולם לא היו בסביבת חיות מחמד עדיין לא מבינים כיצד להתייחס אליהם. אם יש לכם ילדים והם מתחננים ומבקשים מכם להביא גור חתולים חדש, חשוב לעולם לא רק "להיכנע", אלא להיות סמוכים ובטוחים שגם אתם וגם ילדכם מוכנים לאחריות החדשה. בעוד שילדים עשויים להבטיח להאכיל, לטפל ולנקות אחרי החתול, בוודאי שתפקידכם יהיה ללמד את ילדיכם כיצד לטפל נכון בגור חתולים.
 • האם יש לכם חיות מחמד אחרות שכדאי קודם לקחת בחשבון? אם כבר יש לכם חיות בבית, זה עלול לקחת זמן עד שהם יתרגלו לחיית מחמד חדשה. הפגישו ביניהם לאט ואל תעזבו אותם לבד עד שאתם בטוחים שהם מוכנים. זכרו, חיות המחמד הנוכחיות רגילות לקבל את כל תשומת ליבכם ויכולות להיות טריטוריאליות על הבית שלכם ועליכם, לכן חשוב להמשיך לגלות את אותה כמות אהבה לחיות המחמד האחרות שלכם כדי להקל יותר על המעבר.
 • האם יש לי מספיק זמן לבלות עם גור חתולים? גורי חתולים הם כדורי אנרגיה פרוותיים קטנטנים, והם להוטים שישחקו איתם ומחכים להכיר אתכם. כאשר הם נשארים לבד לעתים קרובות מדי, גורי החתולים נוטים יותר לפתח בעיות התנהגות מאוחר יותר. הם זקוקים פעילות גופנית רבה, אימון וזמן כדי להיקשר אליכם.
 • האם יש לי את הסבלנות לאלף גור חתולים חדש? זה חשוב ביותר לבדוק אם יש לכם מספיק סבלנות לאלף גור חתולים חדש. בדיוק כמו ילדים, גורים דורשים תשומת לב רבה וצריך לחנך אותם להתנהגות מקובלת. ודאו שיש לכם סבלנות לאמן את גור החתולים שלכם לדברים כגון שימוש בארגז חול לחתולים, שריטות, קפיצה על רהיטים.
 • האם אני יכול להרשות לעצמי טיפול בגור חתולים? ההחלטה לאמץ גור חתולים היא התחייבות כלכלית ארוכת טווח המתחילה בסירוס/עיקור, חיסון ותג זיהוי, ונמשכת שנים עם מזון, ארגז חול לחתולים וטיפול וטרינרי קבוע. יהיה עליכם גם לשקול את עלות המצבים הבריאותיים שגור החתולים שלכם עלול לפתח מאוחר יותר בחיים. בדקו את פירוט ההוצאות האופייניות לחתולים של Battersea Dogs & Cats Home, הממליץ גם על ביטוח רפואי לחיות מחמד בכדי לסייע בכיסוי עלויות בלתי צפויות.
 • איזה סוג גור חתולים עליי לקחת? חקרו גזעים שונים לפני שאתם מחליטים על גור חתולים מסוים. תחשבו כמה זמן אתם יכולים לבלות איתם, כמה מקום יש לכם, כל אלרגיה שיש לכם ואיזה אורח חיים אתם מנהלים.

בחירת החתול הנכון עבור המשפחה שלכם

עמותותלמען בעלי החיים רואות מספר לא מבוטל של חיות מחמד שמאומצות ומוחזרות מדי שנה כיוון שבעליהן החדשים לא צפו את צרכיהם או לא יכלו לענות עליהם יותר. זו יכולה להיות חוויה טראומטית עבור הבעלים כמו גם גור החתולים, ולכן חשוב לוודא שאתם מוצאים גור חתולים המתאים לכם ולמשפחה שלכם. אם אינכם בטוחים איזה סוג חתול הוא הנכון עבורכם, בקשו עצה.

בעלים המבקשים ייעוץ ותמיכה מבני משפחה, חברים או וטרינר לפני האימוץ נוטים יותר לשמור על הגורים שלהם וליהנות מהקשר המיוחד הזה.

היכן לאמץ גור חתולים

 

הוטרינר שלכם יוכל להפנות אותכם לעמותות מקומיות. היו מוכנים לקבל בקשת בדק בית, מכיוון שבתי מחסה רבים רוצים לוודא שגורי החתולים שלהם הולכים לבתים טובים. דף הפייסבוק של הילס מספק כלי לאיתור מחסה ויכול להפנות אתכם לאירועי אימוץ באזור שלך. אם אתם רוצים גור חתולים גזעי, בקשו מהווטרינר שלכם להמליץ על מגדל מקומי.

כמו כן, הקפידו לבדוק את מאמר רשימת גורי החתולים שלנו כדי להכין את עצמכם לחבר הקטן והפרוותי החדש שלכם. לא משנה איזה גור חתולים תחליטו להביא הביתה, זכרו לאהוב ולדאוג לו/ה כמו אחד מבני המשפחה.

 

מאמרים נוספים

 • למה ומתי לסרס את החתול או גור החתולים שלכם

  ישנם יתרונות רבים להיות בעלים של חתלתולים מלבד היותם מקסימים ביותר. חתולים הם בדרך כלל חיות מחמד נקיות ומסודרות.
 • הבדלים בין חתולים זכרים וחתולות נקבות

  אתם מכירים את ההבדלים הביולוגיים בין חתולים זכרים וחתולות נקבות, אבל אתם יכולים לתהות אם מין אחד טוב מהשני כשזה מגיע לבחירת חבר פרוותי חדש שיצטרף למשפחה שלכם. למידת הניגודים בין זכרים מתגנדרים למלכות מגרגרות עשויה לעזור לכם לבחור חתול שיתאים יותר לאורח החיים שלכם ולאישיותכם. אז, האם כדאי לכם לקחת חתול זכר או נקבה? תחילה נחקור את ההבדל בין חתולים זכרים וחתולות נקבות.
 • איך לעזור לחתול שאבד

  Stray Cat Peeking From The Slit מציאת חתול אבוד על מפתן ביתכם יכולה להיות חוויה מבלבלת. ללא ספק תרצו לעזור, אבל לא תמיד ברור לאיזה סוג של עזרה זקוק חתול זר. סביר להניח שהוא יהיה שייך לאחת משלוש קטגוריות: יש לו בית שממנו הלך לאיבוד, הוא ננטש וכעת הוא מסתובב ברחוב, או שהוא חתול רחוב שמעולם לא חווה סוציאליזציה בקרבת בני אדם.
 • האם חתולים טובים עם ילדים?

  האם חתולים טובים עם ילדים? למרבה השמחה, התשובה היא כן! השתמשו בעצות אלו כדי למצוא את החתול הטוב ביותר עבור המשפחה שלכם.

מאמרים נוספים