<

האם תוצרי לוואי הם חומרי גלם איכותיים ומזינים?

האם ידעתם שאיבר פנימי כגון הכבד שחיית המחמד שלכם אוהבת, הוא למעשה תוצר לוואי? ל"תוצר לוואי" יש הגדרה רגולטורית שלמעשה פירושה שהוא לא המוצר העיקרי בקו הייצור. בעוד שסטייק טי-בון עשוי להיות המוצר העיקרי לצריכה על ידי בני אדם, כבד בקר עבור חיות מחמד יכול להגיע מאותו מקור. כך, גם סובין חיטה הוא תוצר לוואי של תעשיית הקמח. תוצרי לוואי יכולים לספק תזונה איכותית לחיות מחמד. כבד בקר עשיר בוויטמינים וחלבון. סובין חיטה הוא מקור מצוין של סיבים תזונתיים. האמת היא שכל מרכיב - תוצר לוואי או לא - יכול להיות באיכות גבוהה או נמוכה.

Hill's קונה חומרי גלם אך ורק מספקים שהמתקנים שלהם עומדים בתקני איכות מחמירים. עבור ספקים עם אתרים מרובים, אנו בוחנים ומאשרים כל אתר בנפרד כדי להבטיח עקביות באיכות חומרי הגלם. חומרי הגלם במזון חיות המחמד שלנו, כולל תוצרי לוואי, עוברים הערכה פרטנית , תוך התחשבות בתהליכי הייצור שלנו.

סימוכין:
Clinical Nutrition Team. Cummings Veterinary Medical Center at Tufts University. Clinical Nutrition Service. Don’t be bothered by by-products. http://vetnutrition.tufts.edu/2016/05/dont-be-bothered-by-by-products/.