<

ההיסטוריה שלנו

השראה מכלב נחייה

בסוף שנות ה-30, מוריס פרנק, צעיר לקוי ראייה, ערך מסע ברחבי ארה"ב עם כלב הנחייה שלו באדי לקידום פרוייקט כלבי הנחייה של ®Seeing Eye. אבל באדי, רועה גרמני, סבל מכשל כלייה ואדון פרנק ביקש את עזרתו של ד"ר מארק מוריס האב. ד"ר מוריס האמין שהמחלה של באדי נובעת מתזונה לקויה, לכן הוא פיתח מזון חדש לבעלי חיים עם אשתו, לויס מוריס, במטבח שלהם. לויס ושלוש נשים נוספות המשיכו לייצר את המזון במרתף בית משפחת מוריס, ואחסנו אותו בצנצנות ®Ball. התוצר Raritan Ration B היה אב הטיפוס של Hill's Prescription Diet k/d לכלבים, והוא פותח עבור כלבים עם אי ספיקת כליות.

את המזון שפיתח, שלח ד"ר מוריס בצנצנות לפרנק, אך אלה נשברו במהלך ההעברה. מוריס פרנק ארגן משלוח של כמה אלפי פחיות ומכונת שימורים ידנית עבור ד"ר מוריס. אז החל הצוות שלו לארוז מזון בפחיות שימורים.

שותפות חדשה

ב-1948, חתם ד"ר מוריס על חוזה עם ברטון היל, מחברת האריזה Hill בטופיקה, קנזס, לאריזת האוכל בפחיות שימורים תחת שם חדש, k/d לכלבים, ונתן אישור ל-Hill לייצר את הנוסחה שלו למזון לחיות מחמד.

בשנים שלאחר מכן, השותפות בין ד"ר מוריס וחברת האריזה Hill התפתחה ל-Hill's Pet Nutrition והמשיכה לגדול ולהוסיף נוסחאות של מזון ייעודי קליני לחיות מחמד לקו המוצרים של Prescription Diet. ד"ר מוריס הקים מעבדת מחקר בטופיקה ב-1951, כאשר היו ארבעה סוגים של מזון לחיות מחמד מסוג Prescription Diet.

הבן של ד"ר מוריס, ד"ר מארק מוריס ג'וניור, עזר להמשיך לפתח את Hill's Pet Nutrition בעשורים שלאחר מכן. ד"ר מוריס הצעיר שם לב שישנה דרישה למזון איכותי ועקבי לחיות מחמד לצורך שימוש במחקר. בעקבות כך, הוא פיתח מזון שיועד עבור חיות מחמד בריאות. ב-1968, קו המזון נעשה זמין באמצעות וטרינרים ומומחים לחיות מחמד כ-Hill's Science Plan. הקו המשיך להתרחב, וכיום כולל יותר מ-50 סוגי מזון לחיות מחמד לשלבים שונים במהלך החיים ולצרכים מיוחדים בחיות מחמד בריאות.

פרו-בוקסר-סונרינדו

כיום

ב-1976, נרכשה Hill’s Pet Nutrition ע"י תאגיד Colgate-Palmolive. כיום, מוצרי המזון של Hill's לחיות מחמד זמינים ב-86 מדינות ברחבי העולם. המכירות של החברה הגיעו למיליארד דולר ב-1999, וממשיכות לעלות בכל שנה. וטרינרים ברחבי העולם ממליצים ומאכילים את חיות המחמד שלהם במוצרים של Hill's יותר מכל מותג אחר של מזון לחיות מחמד.

במרכז של Hill's Pet Nutrition בטופיקה, קנזס, צוות של וטרינרים ושל בעלי תואר מומחיות בתזונה וברפואה פנימית עובדים לצד צוות המומחה בטיפול בחיות מחמד על מנת לפתח מזון טעים ומזין לחיות מחמד. לכל חיית מחמד יש צוות שמספק לה אזור מגורים נקי ונעים, אזורי פעילות גופנית, מסלולי ריצה וחברים אנושיים וחייתיים. המתקנים ברמה העולמית מכילים גם בית חולים וטרינרי המצויד בכל האמצעים ובעל תעודה מטעם האיגוד האמריקאי לבתי חולים וטרינריים (AAHA) - עדות לכך שעומד באמות המידה הגבוהות ביותר כיום עבור בתי חולים וטרינריים לחיות קטנות.

כיום, Hill's Pet Nutrition שומרים על מסורת של דאגה שהחלה ב-1939 עם וטרינר אחד יוצא דופן. המזון שלנו לבעלי חיים מסוג Prescription Diet, Science Plan ו-Vet Essentials מציעים את התזונה האיכותית ביותר האפשרית לחיות המחמד.

®/ ™ Seeing Eye הוא סימן מסחרי בבעלות Seeing Eye, Inc. הסימן ®Ball הוא סימן מסחרי של תאגיד Ball.