<

הפילוסופיה התזונתית שלנו

פילוסופיה תזונתית

עם הגיבוי  של תזונה קלינית מבוססת הוכחות, Hill's שואפת לייצר את מוצרי המזון האיכותיים ביותר לחיות מחמד המספקים מענה למגוון רחב של צרכים ייחודיים.

 

אנחנו מאמינים שתזונה מתאימה לחיות מחמד היא חיונית על מנת שחיות המחמד יחיו חיים ארוכים ובריאים יותר. המחקר שלנו, שהתקיים במרכז הגלובלי לתזונת חיות מחמד, מסייע ל-Hill's להיות מובילים עולמיים בתחום התזונה לחיות מחמד, ומאפשר לנו ליצור את הפורמולות המתאימות ליצירת תזונה מאוזנת שעומדת בצרכים הבריאותיים והרפואיים של חיות המחמד ברחבי העולם.

באמצעות השקעה ארוכת טווח בטכנולוגיות תזונתיות ובמחקר פורץ דרך, אנחנו מספקים את מה שכל חיית מחמד ראויה לו - תזונה באיכות גבוהה. אנחנו בחיפוש מתמיד אחר דרכים לשפר את יעילות המוצרים שלנו, ואנו גאים להיות חברת מזון חיות המחמד הראשונה ליישום הקונספט של תזונה קלינית מבוססת הוכחות, בעת פיתוח מזון לחיות מחמד.

בדומה להתנהלות רופאים הומניים בהתאם לרפואה מבוססות הוכחות, Hill's מבצעת מחקרי הזנה קליניים מבוקרים בהקצאה אקראית, בשיטת "עיוור כפול" וכולל קבוצת ביקורת. מחקרים מדעיים אלו מדגימים את היתרונות של מחקר רפואי ותזונתי שמתנהל בכל יום במרכז הגלובלי של Hill's לתזונת חיות מחמד.

ההחלטות הקליניות הטובות ביותר מתקבלות כאשר משלבים עדויות מחקריות איכותיות, עם מומחיות קלינית ועם שמירה על ערכים בכל הקשור להתנהלות עם המטופל. תזונה קלינית מבוססת הוכחות מתחילה במחקר תזונתי מקיף. המחקרים המעמיקים הללו מבטיחים שהמוצרים שלנו יספקו יתרונות ממשיים לחיות מחמד ויעמדו באמות המידה הגבוהות ביותר עבור איכות ומצוינות להן הלקוחות שלנו מצפים.

מוכח קלינית

רכיב מרכזי בתזונה קלינית מבוססת הוכחות הוא הניסוי הקליני. במהלך הניסויים הללו, המוצרים שלנו נבדקים על ידי וטרינרים בהשתתפות מטופלים אמיתיים במסגרת מחקרי הזנה בהקצאה אקראית בשיטת "עיוור כפול". וטרינרים משתמשים בכישורים ובניסיון הקליני שלהם כדי לעזור לזהות את מצבו הבריאותי של כל מטופל ולאבחן אותו כראוי. לאחר מכן הם מעריכים ומתעדים את היתרונות של המזונות במהלך המחקר.

באמצעות מחקר בניהולה, Hill’s מפתחת מזונות לחתולים ולכלבים שמקדמים את בריאות חיות המחמד באמצעות תזונה מתאימה. תזונה מאוזנת היטב מפחיתה סיכונים בריאותיים לחיות המחמד שעלולים לנבוע מעודף או חסר בחומרי תזונה.

תזונה מאוזנת באופן מדויק: הנוטריינטים המתאימים בכמויות המתאימות
בעוד שהמזון לחיות מחמד של Hill’s מכיל חומרי גלם איכותיים, המחקר שלנו מוכיח שהאיזון המתאים של 50 נוטריינטים שמרכיבים אלו מספקים, הוא גורם המפתח בשמירה על בריאות חיות המחמד. לפי המחקר מבוסס ההוכחות שלנו, Hill’s יוצרים את המזונות תוך שמירה על איזון מדויק של הנוטריינטים הללו על מנת לתת מענה לצרכים הספציפיים של חיות המחמד בהתאם לשלב החיים, לגודל או לצרכים המיוחדים שלהן.

הסכנות בצריכה מופרזת או בחוסר של נוטריינטים
צריכה מופרזת או נמוכה מדי של נוטריינטים מסוימים (כפי שמוצג בתרשים למטה) יכולה להשפיע על בריאותן ורווחתן של חיות המחמד. למעשה, מגוון רחב של מחלות שכיחות עלולות להחמיר, או להיגרם, בשל תזונה קבועה ללא איזון מתאים של נוטריינטים.

תזונה מאוזנת ב- 100%